- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație a acoperișurilor la pavelioane la Grădinița de copii din com.Lozova, r-nul Strășeni
Lucrări de reparație
Lucrări de reparație
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Lozova
Codul fiscal/IDNO
1008601000248
Adresa
md 3721,
MOLDOVA,
s.Lozova,
Străşeni,
str.Stefan cel Mare 27
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.08.2021 08:45:23
Ultima modificare
11.08.2021 23:45:02
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație a acoperisurilor la pavelioane la Grădinița de copii din com.Lozova, r-nul Strășeni
Lucrări de reparație
Statut
Activ
Valoarea estimată
291507.41 MDL
ID
90a0cb46-f37f-4330-8b58-bcea4d0fe7fb
Pas minim
29150.74
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.08.2021 09:04:05 Până la 31.12.2021 10:04:05
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
duae.pdf
Formularul standard al documentului unic de achizitii europene
Documentaţie de atribuire
11.08.2021 09:22:22
specificati rugam grosimea la vata minerala si densitatea acesteia
12.08.2021 13:51
Răspuns la clarificare: grosime 50mm densitate 45 kg/m3
Denumirea lotului : Lucrări de reparație a acoperisurilor la pavelioane la Grădinița de copii din com.Lozova, r-nul Strășeni
291507.41 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
291,507.41
MDL
Perioada clarificărilor:
11.08.2021 09:22:22 - 16.08.2021 10:00:00
11.08.2021 09:22:22 - 16.08.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
16.08.2021 10:00:00 - 23.08.2021 10:00:00
16.08.2021 10:00:00 - 23.08.2021 10:00:00