- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație capitală a acoperișurilor sediilor INSP din str.Ivano Franco 2A, mun.Bălți și din str.Ghenadie Iablocikin 5A, mun.Chișinău
Lucrări de reparație capitală a acoperișurilor sediilor INSP din str.Ivano Franco 2A, mun.Bălți și din str.Ghenadie Iablocikin 5A, mun.Chișinău (Repetat)
Lucrări de reparație capitală a acoperișurilor sediilor INSP din str.Ivano Franco 2A, mun.Bălți și din str.Ghenadie Iablocikin 5A, mun.Chișinău (Repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul național de securitate publică
Codul fiscal/IDNO
1013601000509
Adresa
MD 2059,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Doina, 102
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.08.2021 17:24:57
Ultima modificare
10.08.2021 17:58:50
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație capitală a acoperișului clădirii din str.Ivano Franco 2A, mun.Bălți
Lucrări de reparație capitală a acoperișului clădirii din str.Ivano Franco 2A, mun.Bălți
Denumirea lotului : Lucrări de reparație capitală a acoperișului clădirii din str.Ghenadie Iablocikin 5A, mun.Chișinău
Lucrări de reparație capitală a acoperișului clădirii din str.Ghenadie Iablocikin 5A, mun.Chișinău
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini franco- pentru grup de lucru + .rtf
Caiet de sarcini str. Ivano Franco, 2 A, Bălți
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 17:58:50
caiet de sarcini iablocikin-cu materialul beneficiarului +.rtf
Caiet de sarcini str.Iablocikin, 5A
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 17:58:50
ordin mf nr. 69 documentației standard.docx
Ordinul Ministerului Finanțelor nr.69 din 07.05.2021
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 17:58:50
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de reparație capitală a acoperișului clădirii din str.Ivano Franco 2A, mun.Bălți
693000 MDL
Denumirea lotului : Lucrări de reparație capitală a acoperișului clădirii din str.Ghenadie Iablocikin 5A, mun.Chișinău
440000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,133,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
10.08.2021 17:58:50 - 16.08.2021 15:00:00
10.08.2021 17:58:50 - 16.08.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
16.08.2021 15:00:00 - 25.08.2021 15:00:00
16.08.2021 15:00:00 - 25.08.2021 15:00:00