- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reparația curentă a acoperișurilor blocurilor curative nr. 1 și nr. 2
Reparația curentă a acoperișurilor blocurilor curative nr. 1 și nr. 2
Reparația curentă a acoperișurilor blocurilor curative nr. 1 și nr. 2
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic de Psihiatrie
Codul fiscal/IDNO
1003600150554
Adresa
MD-2011,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
Costiujeni, 3
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Lăcrămioara Crudu
Telefonul de contact
022 857 239
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
10.08.2021 14:42:49
Ultima modificare
18.08.2021 10:00:00
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reparația curentă a acoperișurilor blocurilor curative nr. 1 și nr. 2
Reparația curentă a acoperișurilor blocurilor curative nr. 1 și nr. 2
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
108406.33 MDL
ID
2f210e14-8a3e-407f-88e6-dcdc4eccdcd4
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
108,406.33
MDL
Perioada clarificărilor:
10.08.2021 15:00:32 - 11.08.2021 16:00:00
10.08.2021 15:00:32 - 11.08.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
11.08.2021 16:00:00 - 18.08.2021 10:00:00
11.08.2021 16:00:00 - 18.08.2021 10:00:00