- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Bilete avia
Bilete avia
Bilete avia
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga”
Codul fiscal/IDNO
1003600150783
Adresa
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. N. Testemiteanu 29
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.08.2021 14:41:21
Ultima modificare
16.08.2021 15:00:00
MTender ID
Cod CPV
34900000-6
-
Diverse echipamente de transport şi piese de schimb
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lot 1. Bilete avia
Bilete avia Chișinău – Sankt Petersburg tur-retur, inclusiv bagaj de cală. Data Tur – 08.09.2021, în intervalul de ore 05.00 – 10.00 Data Retur – 11.09.2021, în intervalul de ore 08.00 – 13.00 Zbor direct
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
20000 MDL
ID
95e05c1e-ab22-43d9-af3a-078dc9e1eb06
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
20,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
10.08.2021 14:46:17 - 11.08.2021 15:00:00
10.08.2021 14:46:17 - 11.08.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
11.08.2021 15:00:00 - 16.08.2021 15:00:00
11.08.2021 15:00:00 - 16.08.2021 15:00:00