- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Tehnică de calcul
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Switch
Switch
Denumirea lotului : Notebook 8
Notebook 8
Denumirea lotului : Notebook 2
Notebook 2
Denumirea lotului : Imprimantă multifuncţională
Imprimantă multifuncţională
Denumirea lotului : Imprimantă multifuncţională color
Imprimantă multifuncţională color
Denumirea lotului : Monitor
Monitor
Denumirea lotului : Calculator 30
Calculator 30
Denumirea lotului : Calculator 1
Calculator 1
Denumirea lotului : Calculator 2
Calculator 2
Denumirea lotului : Camera web
Camera web
Denumirea lotului : aparat foto
aparat foto
Documentele procedurii de achiziție
documentaţia standard
Clarificări pentru participanți
10.08.2021 15:12:33
DUAE
Criterii de calificare și de selecție
10.08.2021 15:12:33
anunţ de participare
Invitaţie de participare
10.08.2021 15:12:33
anunţ de participare
Invitaţie de participare
11.08.2021 10:57:19
DUAE
Criterii de calificare și de selecție
16.08.2021 14:17:05
anunţ de participare
Invitaţie de participare
16.08.2021 14:17:05
documentaţia standard
Clarificări pentru participanți
16.08.2021 14:17:05
11.08.2021 09:58
Răspuns la clarificare: buna ziua. nu este clara intrebarea Dumneavoastra. rog sa ma telefonati 022257337, 078452987 multumesc
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA10.08.2021 15:12:33 - 20.08.2021 10:00:00
20.08.2021 10:00:00 - 01.09.2021 10:00:00