- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produselor alimentare necesare bolnavilor de TBC caz nou și readmis, pentru asigurarea tratamentului în condiții de ambulator la prezentarea tichetului cu sigiliu al IMSP care valorează suma de 35 lei/zi pentru II semestru a.2021.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Nume Prenume
Telefonul de contact
Fax
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Produselor alimentare necesare bolnavilor de TBC caz nou și readmis, pentru asigurarea tratamentului în condiții de ambulator la prezentarea tichetului cu sigiliu al IMSP care valorează suma de 35 lei/zi pentru II semestru a.2021.
Produselor alimentare necesare bolnavilor de TBC caz nou și readmis, pentru asigurarea tratamentului în condiții de ambulator la prezentarea tichetului cu sigiliu al IMSP care valorează suma de 35 lei/zi pentru II semestru a.2021.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 14:29:16 Până la 31.12.2021 15:29:16
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 20.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Anunț COP produse alimentare DPF II semestru a. 2021.pdf
Invitaţie de participare
10.08.2021 14:34:34
Documentația standard COP produse alimentare DPF II semestru a. 2021.pdf
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 14:34:34
DUAE DPF II semestru a. 2021.pdf
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 14:34:34
DUAE DPF II semestru a. 2021.doc
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 14:34:34
13.08.2021 12:37
Răspuns la clarificare: Ca urmare a examinării clarificării, Vă comunicăm că, separarea loturilor pe categorii nu este posibilă deoarece, achiziționarea produselor alimentare se va efectua la unitate de comerț alimentar, care este amplasată în or.Bălți, de către pacienții aflați la tratament ambulator, în baza tichetului alimentar cu valoarea echivalentă de 35 lei, eliberat de persoanele responsabile din cadrul IMSP SC Bălți.
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA10.08.2021 14:34:34 - 16.08.2021 10:00:00
16.08.2021 10:00:00 - 19.08.2021 10:30:00