- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație capitală a unei grupe in IET nr.12 din m. Soroca
Lucrări de reparație capitală a unei grupe in IET nr.12 din m. Soroca
Lucrări de reparație capitală a unei grupe in IET nr.12 din m. Soroca
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria municipiului Soroca
Codul fiscal/IDNO
1007601001514
Adresa
3000,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
Ștefan cel Mare ,5
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
SencoValentina Senco
Telefonul de contact
023083463
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
10.08.2021 11:43:27
Ultima modificare
09.09.2021 12:20:19
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație capitală a unei grupe in IET nr.12 din m. Soroca
Lucrări de reparație capitală a unei grupe in IET nr.12 din m. Soroca
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
569729.82 MDL
ID
9aa54d13-0d1b-4b6e-bc7a-1545168c6636
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
569,729.82
MDL
Perioada clarificărilor:
10.08.2021 13:07:29 - 16.08.2021 09:00:00
10.08.2021 13:07:29 - 16.08.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
16.08.2021 09:00:00 - 23.08.2021 09:00:00
16.08.2021 09:00:00 - 23.08.2021 09:00:00