- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Scutece pentru adulți și absorbante
Scutece pentru adulți și absorbante
Scutece pentru adulți și absorbante
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de plasament temporar pentru persoane cu dizabilitati(adulte) din s. Badiceni
Codul fiscal/IDNO
1007601000883
Adresa
MD-3011,
MOLDOVA,
s.Bădiceni,
Soroca,
s. Bădiceni
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.08.2021 10:56:30
Ultima modificare
10.08.2021 11:18:25
MTender ID
Cod CPV
33700000-7
-
Produse de îngrijire personală
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Scutece pentru adulți
Scutece medii și mari pentru adulți
Statut
Activ
Valoarea estimată
37000 MDL
ID
def9c79e-7716-4269-82e3-8f14b016b5bf
Pas minim
185
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.08.2021 11:11:50 Până la 31.12.2021 12:11:50
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.08.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Absorbante
Absorbante pentru femei, zile critice, 5 picături
Statut
Activ
Valoarea estimată
4000 MDL
ID
7a8e8e5c-ee94-4cc5-a7a7-8d6af8efa508
Pas minim
20
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.08.2021 11:15:31 Până la 31.12.2021 12:15:31
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.08.2021 15:18:30
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare scutece.semnat.pdf
Anunț/invitație de participare
Invitaţie de participare
10.08.2021 11:18:25
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Scutece pentru adulți
37000 MDL
Denumirea lotului : Absorbante
4000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
41,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
10.08.2021 11:18:25 - 11.08.2021 12:00:00
10.08.2021 11:18:25 - 11.08.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
11.08.2021 12:00:00 - 13.08.2021 12:00:00
11.08.2021 12:00:00 - 13.08.2021 12:00:00