- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Brat articulat dotat cu ferestrau de taiat ramuri si tocator cu beschii .
Brat articulat dotat cu ferestrau de taiat ramuri si tocator cu beschii .
Brat articulat dotat cu ferestrau de taiat ramuri si tocator cu beschii .
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Asociatia de gospodarire a spatiilor verzi
Codul fiscal/IDNO
1002600047677
Adresa
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin 62
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.08.2021 10:34:23
Ultima modificare
10.08.2021 10:39:59
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Brat articulat dotat cu ferestrau de taiat ramuri si tocator cu beschii .
Brat articulat dotat cu ferestrau de taiat ramuri si tocator cu beschii .
Statut
Activ
Valoarea estimată
425000 MDL
ID
e99d8646-c404-46b5-bd7e-c82428ed32f3
Pas minim
4250
Termen de valabilitate al contractului
De la 03.09.2021 10:38:45 Până la 30.12.2021 11:38:45
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 25.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt brat articulat.signed.pdf
anunt brat articulat.signed.pdf
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 10:39:59
doc.standart nr.175(cop) brat articulat.signed.pdf
doc.standart nr.175(cop) brat articulat.signed.pdf
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 10:39:59
duae_ro_0 (3) brat articulat.signed.pdf
duae_ro_0 (3) brat articulat.signed.pdf
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 10:39:59
anunt brat articulat f.docx
anunt brat articulat f.docx
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 10:39:59
doc.standart nr.175(cop) brat articulat.doc
doc.standart nr.175(cop) brat articulat.doc
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 10:39:59
duae_ro_0 (3) brat articulat.doc
duae_ro_0 (3) brat articulat.doc
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 10:39:59
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Brat articulat dotat cu ferestrau de taiat ramuri si tocator cu beschii .
425000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
425,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
10.08.2021 10:39:59 - 16.08.2021 16:00:36
10.08.2021 10:39:59 - 16.08.2021 16:00:36
Perioada de depunere a ofertelor:
16.08.2021 16:00:36 - 24.08.2021 16:00:00
16.08.2021 16:00:36 - 24.08.2021 16:00:00