- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
După reparația capitală a acoperișului cantinei care a fostîn stare avariată, este necesar reparația capitală a cantinei și sălii de sport
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reparația capitală a cantinei și sălii de sport a LT „Mihail Bârcă”
Lucrări interioare, canalizare, ventalare, apeduct, căldură ect...
Statut
Valoarea estimată
ID
Documentele procedurii de achiziție
Documentația standart
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 11:05:39
Caiet de sarcini complet
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 11:05:39
Anunț de participare
Documentaţie de atribuire
17.08.2021 16:56:31
10.08.2021 16:10
Răspuns la clarificare: Unde trebuie să-l plasez. Nu mi se primește să-l redactez
11.08.2021 16:24
Răspuns la clarificare: caietul de sarcini este anexat la documente. La lot nu pot face modificare ca să schimb alt caiet de sarcini
13.08.2021 14:50
Răspuns la clarificare: Îmi puteți da o informație mai clară. Ce anume nu contravine.
13.08.2021 14:51
Răspuns la clarificare: bine
19.08.2021 13:36
Răspuns la clarificare: Bună ziua. Eu m-am condus de un alt caiet de sarcini publicat pe saitul dimneavoastră. Nu cunosc toate procedurile legale. Am sunat la achiziții și am întrebat numărul de zile și a zis cum hotărăște grupul de lucru. Ce modificări eu trebuie să fac în pachetele de documente, că nu sunt specialist în domeniu.
19.08.2021 23:02
Răspuns la clarificare: grosimea 2,5mm, clasa de uzură 31, incaperi de produse uscate
19.08.2021 23:02
Răspuns la clarificare: sură
19.08.2021 23:14
Răspuns la clarificare: Q=1l/sec diametru 1000/1950
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA10.08.2021 11:05:39 - 22.08.2021 00:00:00
22.08.2021 00:00:00 - 30.08.2021 00:00:00