- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reconstrucția sitemului de termoficare în blocul de studii
Reconstrucția sitemului de termoficare în blocul de studii
Reconstrucția sitemului de termoficare în blocul de studii
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Școala Profesională nr. 5 mun .Bălți
Codul fiscal/IDNO
1008602002261
Adresa
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str. I. Franco 15
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.08.2021 09:35:29
Ultima modificare
10.08.2021 09:48:50
MTender ID
Cod CPV
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reconstrucția sitemului de termoficare în blocul de studii
Reconstrucția sitemului de termoficare în blocul de studii
Documentele procedurii de achiziție
documentatia_standard_lucrari.docx
Documentatia standard
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 09:48:50
duae_reconstructia sistemului de termoficare 2021.doc
DUAE
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 09:48:50
documentatia_standard_lucrari.docx
Documentatia standard
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 09:48:50
duae_reconstructia sistemului de termoficare 2021.doc
DUAE
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 09:48:50
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Reconstrucția sitemului de termoficare în blocul de studii
189166 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
189,166.00
MDL
Perioada clarificărilor:
10.08.2021 09:48:50 - 15.08.2021 10:00:54
10.08.2021 09:48:50 - 15.08.2021 10:00:54
Perioada de depunere a ofertelor:
15.08.2021 10:00:54 - 31.08.2021 10:00:00
15.08.2021 10:00:54 - 31.08.2021 10:00:00