- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație a drumurilor și curților blocurilor în cadrul programului Bugetul Inițiativelor Civice din or. Cimișlia
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reparatia strazii Miorita 1-10 in or. Cimislia (L185*3m, grosimea stratului de beton 150мм)
Reparatia strazii Miorita 1-10 in or. Cimislia (L185*3m, grosimea stratului de beton 150мм)
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.08.2021 18:00:00 Până la 30.12.2021 19:35:09
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 26.08.2021 14:00:00
Denumirea lotului : Amenajarea blocului locativ , str. Stefan cel Mare 24,26, 28, in or. Cimislia
Amenajarea blocului locativ , str. Stefan cel Mare 24,26, 28, in or. Cimislia
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.08.2021 18:00:00 Până la 30.12.2021 19:36:02
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 26.08.2021 14:18:30
Denumirea lotului : Amenajarea blocului locativ, str. Alexandru cel Bun 112 in or. Cimislia
Amenajarea blocului locativ, str. Alexandru cel Bun 112 in or. Cimislia
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.08.2021 18:00:00 Până la 30.12.2021 19:36:49
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 26.08.2021 14:37:00
Denumirea lotului : Reparatia strazii Mihai Sadoveanu 1-35 in or. Cimislia (L230*3,2m, grosimea stratului de pietriș 180мм)
Reparatia strazii Mihai Sadoveanu 1-35 in or. Cimislia (L230*3,2m, grosimea stratului de pietriș 180мм)
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.08.2021 18:00:00 Până la 30.12.2021 19:37:40
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 26.08.2021 14:55:30
Denumirea lotului : Reparatia stradela 2 Stefan cel Mare in or. Cimislia ( L 160*3m, толщ. Бетонного полотна 150мм )
Reparatia stradela 2 Stefan cel Mare in or. Cimislia ( L 160*3m, толщ. Бетонного полотна 150мм )
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.08.2021 18:00:00 Până la 30.12.2021 19:38:12
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 26.08.2021 15:14:00
Documentele procedurii de achiziție
Anunț de participare semnat electronic
Invitaţie de participare
09.08.2021 18:40:12
DUAE pentru completare dă către operatorii economici
Documentaţie de atribuire
09.08.2021 18:40:12
Documentația standard pentru completare dă către operatorii economici
Documentaţie de atribuire
09.08.2021 18:40:12
DECLARAŢIE privind confirmarea identității beneficiarilor efectivi și neîncadrarea acestora în situația condamnării pentru participarea la activităţi ale unei organizaţii sau grupări criminale, pentru corupţie, fraudă şi/sau spălare de bani pentru completare de către operatorii economici
Documentaţie de atribuire
09.08.2021 18:40:12
Formularul F3.1 pentru completare de către operatorii economici
Documentaţie de atribuire
09.08.2021 18:40:12
Caietul de sarcini semnat electronic
Documentaţie de atribuire
09.08.2021 18:40:12
Caietul de sarcini semnat electronic
Documentaţie de atribuire
09.08.2021 18:40:12
Caietul de sarcini semnat electronic
Documentaţie de atribuire
09.08.2021 18:40:12
Caietul de sarcini semnat electronic
Documentaţie de atribuire
09.08.2021 18:40:12
Caietul de sarcini semnat electronic
Documentaţie de atribuire
09.08.2021 18:40:12
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA09.08.2021 18:40:12 - 19.08.2021 17:00:00
19.08.2021 17:00:00 - 25.08.2021 17:00:00