- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparaţie a blocurilor sanitare
Lucrări de reparaţie a blocurilor sanitare Gimnaziul A.Donici Ciuciuleni
Lucrări de reparaţie a blocurilor sanitare Gimnaziul A.Donici Ciuciuleni
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Gimnaziul Alexandru Donici
Codul fiscal/IDNO
1012620009898
Adresa
MD 6026,
MOLDOVA,
s.Ciuciuleni,
Hînceşti,
str.Alexandru Donici
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
09.08.2021 17:15:14
Ultima modificare
26.08.2021 11:27:12
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Costul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrari de reparatie a blocurilor sanitare Gimnaziul A.Donici Ciuciuleni
Lucrari de reparatie a blocurilor sanitare Gimnaziul A.Donici Ciuciuleni
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
330000 MDL
ID
afbae5d2-6974-48d4-aeb7-eee05b35d931
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare_fism.semnat.pdf
Anunt de participare
Invitaţie de participare
10.08.2021 14:36:38
anunt de participare_fism.semnat.pdf
Anunt de participare
Invitaţie de participare
10.08.2021 14:36:38
anunt de participare_fism.semnat.pdf
Anunt de participare
Invitaţie de participare
11.08.2021 08:34:31
anunt de participare_fism.semnat.pdf
Anunt de participare
Invitaţie de participare
11.08.2021 08:34:31
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
330,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
10.08.2021 14:36:38 - 23.08.2021 10:00:00
10.08.2021 14:36:38 - 23.08.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
23.08.2021 10:00:00 - 26.08.2021 10:00:00
23.08.2021 10:00:00 - 26.08.2021 10:00:00