- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse de minerit, metale de baza si produse conexe pentru reparația drumurilor locale din com. Cărpineni r-ul Hîncești
Produse de minerit, metale de baza si produse conexe pentru reparația drumurilor locale din com. Cărpineni r-ul Hîncești
Produse de minerit, metale de baza si produse conexe pentru reparația drumurilor locale din com. Cărpineni r-ul Hîncești
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Carpineni
Codul fiscal/IDNO
1007601005763
Adresa
3420,
MOLDOVA,
s.Cărpineni,
Hînceşti,
str. Stefan Voda 127
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
09.08.2021 16:38:39
Ultima modificare
09.08.2021 17:08:47
MTender ID
Cod CPV
14200000-3
-
Nisip şi argilă
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Pietris
Produse de minerit, metale de baza si produse conexe pentru reparația drumurilor locale din com. Cărpineni r-ul Hîncești
Denumirea lotului : nisip
Produse de minerit, metale de baza si produse conexe pentru reparația drumurilor locale din com. Cărpineni r-ul Hîncești
Documentele procedurii de achiziție
v1 an_omf nr_ 173 din 05_10_2018_ro (2).doc
documentatia standard
Documentaţie de atribuire
09.08.2021 17:08:47
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : nisip
332439.9 MDL
Denumirea lotului : Pietris
1278455.06 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,610,894.96
MDL
Perioada clarificărilor:
09.08.2021 17:08:47 - 23.08.2021 15:00:03
09.08.2021 17:08:47 - 23.08.2021 15:00:03
Perioada de depunere a ofertelor:
23.08.2021 15:00:03 - 31.08.2021 14:30:00
23.08.2021 15:00:03 - 31.08.2021 14:30:00