- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Продукты питания
мясо говяжье (телятина свежее филе)
мясо говяжье (телятина свежее филе)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria s.Dezghingea
Codul fiscal/IDNO
1007601004294
Adresa
3820,
МОЛДОВА,
с.Дезгинджя,
АТО Гагаузия,
str. Lenina 153
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
09.08.2021 10:50:16
Ultima modificare
09.08.2021 11:04:17
MTender ID
Cod CPV
15100000-9
-
Продукты животного происхождения, мясо и мясные продукты
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Продукты питания
мясо говяжье (телятина свежее филе)
Statut
Activ
Valoarea estimată
42000 MDL
ID
561d0f36-2ec2-4546-a690-e33a1930327d
Pas minim
420
Termen de valabilitate al contractului
De la 19.08.2021 10:55:26 Până la 31.12.2021 11:55:26
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 18.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
2021 anunț de part. 2 полугодие1. мясо docx11 (1).semnat.pdf
Приглашение на участие
Documentaţie de atribuire
09.08.2021 11:04:17
duae питание 2021 office word-конвертирован.semnat (1).pdf
Разъяснение для участников
Clarificări pentru participanți
09.08.2021 11:04:17
стандартная док-ция питание office word-конвертирован.semnat (1).pdf
Документация по присуждению
Documentaţie de atribuire
09.08.2021 11:04:17
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Продукты питания
42000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
42,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
09.08.2021 11:04:17 - 14.08.2021 10:00:00
09.08.2021 11:04:17 - 14.08.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14.08.2021 10:00:00 - 17.08.2021 10:00:00
14.08.2021 10:00:00 - 17.08.2021 10:00:00