Descriere
Servicii de curățare saltelelor și covoarelor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ACADEMIA "STEFAN CEL MARE" A MAI
Codul fiscal/IDNO
1006601000691
Adresa
2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Asachi Gheorghe nr.21
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.07.2026 11:13:49
Ultima modificare
23.07.2026 11:18:41
MTender ID
Cod CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
83,541.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2026 -
01 iunie 2026 -