Descriere
Servicii mecanizare cu autogreiderul
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. SCOALA PROFESIONALA NR. 2, DIN MUN. CAHUL
Codul fiscal/IDNO
1008603000459
Adresa
3909,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str. Stefan cel Mare nr.125
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.07.2025 10:06:44
Ultima modificare
14.07.2025 14:34:55
MTender ID
Cod CPV
60500000-3
-
Servicii de transport spaţial
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,160.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -