Descriere
SERVICII NEATRIBUITE ALTOR ALINIATE
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI BARONCEA
Codul fiscal/IDNO
1007601001662
Adresa
5212,
MOLDOVA,
s.Baroncea,
Drochia,
-
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.07.2025 10:06:37
Ultima modificare
08.07.2025 10:10:26
MTender ID
Cod CPV
79410000-1
-
Servicii de consultanţă în afaceri şi în gestionare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
5,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -