Descriere
Servicii de reparatie auto. Piese de schimb.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI CREMENCIUG
Codul fiscal/IDNO
1007601001042
Adresa
3052,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
satul Cremenciug
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.06.2025 15:25:16
Ultima modificare
18.06.2025 15:29:59
MTender ID
Cod CPV
34320000-6
-
Piese de schimb mecanice, altele decât motoare şi piese de motoare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
9,683.34
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -