Descriere
Achizitionarea Materiale de constructie., Servicii montare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DIRECTIA CULTURA, TURISM, TINERET SI SPORT A CONSILIULUI RAI
Codul fiscal/IDNO
1008601000961
Adresa
5200,
MOLDOVA,
or.Drochia,
Drochia,
Independentei nr.15
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.06.2025 15:24:14
Ultima modificare
18.06.2025 15:30:34
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
9,638.75
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -