Descriere
Котлы для центрального отопления
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ADMINISTRATIA RAIONULUI VULCANESTI
Codul fiscal/IDNO
1007601004386
Adresa
5301,
MOLDOVA,
or.Vulcăneşti (UTA Găgăuzia),
UTA Găgăuzia,
Lenin nr.88
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.06.2025 15:21:16
Ultima modificare
18.06.2025 15:24:34
MTender ID
Cod CPV
44600000-6
-
Cisterne, rezervoare şi containere; radiatoare şi boilere pentru încălzire centrală
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
25,210.50
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -