Descriere
procurarea materialelor de uz gospodaresc
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI CUCONESTII NOI
Codul fiscal/IDNO
1007601006933
Adresa
4625,
MOLDOVA,
mun.Edineţ,
Edineț,
s.Cuconeștii Noi
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.06.2025 15:18:55
Ultima modificare
18.06.2025 15:25:14
MTender ID
Cod CPV
42600000-2
-
Maşini-unelte
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
960.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -