Descriere
Aviz ziar. Functie vacanta
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI CREMENCIUG
Codul fiscal/IDNO
1007601001042
Adresa
3052,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
satul Cremenciug
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.06.2025 15:17:34
Ultima modificare
18.06.2025 15:20:46
MTender ID
Cod CPV
22120000-7
-
Publicaţii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,200.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -