Descriere
Технические услуги для рынка мун. Комрат
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA MUN.COMRAT
Codul fiscal/IDNO
1007601000285
Adresa
3805,
MOLDOVA,
mun.Comrat,
UTA Găgăuzia,
Tretiacov nr.36
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.06.2025 15:16:46
Ultima modificare
18.06.2025 15:22:48
MTender ID
Cod CPV
71500000-3
-
Servicii privind construcţiile
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
50,416.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2025 -
01 februarie 2025 -