Descriere
Servicii de telecomunicații
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CONSILIUL SUPERIOR AL MAGISTRATURII
Codul fiscal/IDNO
1006601004127
Adresa
2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
STR.MIHAI EMINESCU 5
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.06.2025 15:16:11
Ultima modificare
18.06.2025 15:18:50
MTender ID
Cod CPV
64210000-1
-
Servicii de telefonie şi de transmisie de date
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,083.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -