Descriere
Piese de schimb
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CURTEA DE APEL SUD
Codul fiscal/IDNO
1025601000010
Adresa
3909,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
Stefan cel Mare nr.30
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.06.2025 15:16:09
Ultima modificare
18.06.2025 15:18:59
MTender ID
Cod CPV
30150000-5
-
Maşini de scris
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
11,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -