Descriere
Servicii de curatenie pe teritoriul comunei
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI PRUTENI
Codul fiscal/IDNO
1007601002153
Adresa
5944,
MOLDOVA,
s.Pruteni,
Făleşti,
-
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.06.2025 15:06:37
Ultima modificare
18.06.2025 15:06:37
MTender ID
Cod CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
10,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -