Descriere
Procurarea rechizitelor de birou
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU DIN MUN. BALTI
Codul fiscal/IDNO
1017620004234
Adresa
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
Stefan cel Mare nr.81
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.06.2025 14:51:24
Ultima modificare
18.06.2025 15:47:54
MTender ID
Cod CPV
30190000-7
-
Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,971.65
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -