Descriere
Achiziţionarea echipamentului electric, contoare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. SCOALA PROFESIONALA NR.1, OR. CAHUL
Codul fiscal/IDNO
1008603004505
Adresa
3900,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str. Mihail Solohov nr.40
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.06.2025 14:47:30
Ultima modificare
18.06.2025 14:52:50
MTender ID
Cod CPV
31600000-2
-
Echipament electric
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
38,933.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -