Descriere
Produse alimentare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI CALINESTI
Codul fiscal/IDNO
1007601002201
Adresa
5913,
MOLDOVA,
s.Călineşti,
Făleşti,
-
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Ala Procopciuc
Telefonul de contact
025961336, 068595054
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
18.06.2025 14:45:24
Ultima modificare
18.06.2025 15:06:20
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,825.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -