Descriere
Биотопливо (Биотопливо (лузга гранулированная))
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA S.GAIDAR
Codul fiscal/IDNO
1007601004456
Adresa
6114,
MOLDOVA,
s.Gaidar,
UTA Găgăuzia,
Sovetscaia nr.36
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 15:26:31
Ultima modificare
17.06.2025 15:35:28
MTender ID
Cod CPV
09110000-3
-
Combustibili solizi
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
120,337.37
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2025 -
01 februarie 2025 -