Descriere
Energie electrica
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. SCOALA PRIMARA CRIULENI, DIN OR. CRIULENI, R-
Codul fiscal/IDNO
1012620008994
Adresa
4801,
MOLDOVA,
or.Criuleni,
Criuleni,
bd. Biruinta nr.8
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 15:26:04
Ultima modificare
17.06.2025 15:30:00
MTender ID
Cod CPV
65310000-9
-
Distribuţie de energie electrică
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
8,946.20
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -