Descriere
procurarea materialelor de constructie
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI CIIETU
Codul fiscal/IDNO
1007601007642
Adresa
7317,
MOLDOVA,
or.Cantemir,
Cantemir,
Stefan cel mare si Sfint
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 15:24:45
Ultima modificare
17.06.2025 15:35:47
MTender ID
Cod CPV
44110000-4
-
Materiale de construcţii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
143.75
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2025 -
01 februarie 2025 -