Descriere
Servicii informationale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P.LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU,OR.ANENII NOI
Codul fiscal/IDNO
1012620009119
Adresa
6501,
MOLDOVA,
or.Anenii Noi,
Anenii Noi,
str.Tighina nr.15
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 14:25:22
Ultima modificare
17.06.2025 14:30:59
MTender ID
Cod CPV
64200000-8
-
Servicii de telecomunicaţii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
666.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -