Descriere
Servicii de telefonie fixa
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI ZAIM
Codul fiscal/IDNO
1007601003758
Adresa
4329,
MOLDOVA,
s.Zaim,
Căuşeni,
Alexei Mateevici, 58
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 14:24:14
Ultima modificare
23.06.2025 11:44:06
MTender ID
Cod CPV
64200000-8
-
Servicii de telecomunicaţii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
306.26
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -