Descriere
Устройство тротуара и покрытия из искусственного газона на детской площадке многоквартирных домов по ул. Гоголя, мун. Комрат
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA MUN.COMRAT
Codul fiscal/IDNO
1007601000285
Adresa
3805,
MOLDOVA,
mun.Comrat,
UTA Găgăuzia,
Tretiacov nr.36
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 14:23:31
Ultima modificare
17.06.2025 14:29:51
MTender ID
Cod CPV
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
86,381.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2025 -
01 februarie 2025 -