Descriere
Materiale de constructie
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU DIN OR. LEOVA, R-
Codul fiscal/IDNO
1012620010520
Adresa
6301,
MOLDOVA,
or.Leova,
Leova,
Stefan cel Mare, 65
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 14:21:29
Ultima modificare
17.06.2025 14:30:56
MTender ID
Cod CPV
44110000-4
-
Materiale de construcţii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,548.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -