Descriere
Servicii de curățenie
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Codul fiscal/IDNO
79592
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 14:19:42
Ultima modificare
23.06.2025 10:21:54
MTender ID
Cod CPV
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,005,328.64
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -