Descriere
Lucrari de reparatie curenta a caminelor studentesti din cartierul Malina Mica
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Codul fiscal/IDNO
1007600000794
Adresa
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 14:16:58
Ultima modificare
19.06.2025 16:01:26
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,661,225.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -