Descriere
Evacuarea deșeurilor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
BRIGADA NR. 1 DE INFANTERIE MOTORIZATA DIN OR. BALTI
Codul fiscal/IDNO
1006601002639
Adresa
3105,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
31 August nr.24
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 14:16:26
Ultima modificare
17.06.2025 14:22:49
MTender ID
Cod CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
4,283.40
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -