Descriere
Elaborarea studiului de fezabilitate pentru retelelor de canalizare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI ZAIM
Codul fiscal/IDNO
1007601003758
Adresa
4329,
MOLDOVA,
s.Zaim,
Căuşeni,
Alexei Mateevici, 58
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 14:04:13
Ultima modificare
23.06.2025 11:43:24
MTender ID
Cod CPV
71200000-0
-
Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
49,916.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -