Descriere
AAO 0693077 DULCIURI
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P.LICEUL TEORETIC ALEXANDR PUSKIN DIN OR.SOROC
Codul fiscal/IDNO
1013620000744
Adresa
3006,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
Independentei nr.79
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 14:00:56
Ultima modificare
17.06.2025 14:16:31
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
5,833.30
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 noiembrie 2024 -
01 noiembrie 2024 -