Descriere
Produse alimentare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA ORASULUI BASARABEASCA
Codul fiscal/IDNO
1007601005604
Adresa
6702,
MOLDOVA,
or.Basarabeasca,
Basarabeasca,
Karl Marx nr.57
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 13:56:50
Ultima modificare
17.06.2025 14:06:55
MTender ID
Cod CPV
55500000-5
-
Servicii de cantină şi servicii de catering
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,619.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -