Descriere
Bunuri pentru reprezentare, suvenire (boxă cadou cu produse autohtone)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA AL MINISTERUL
Codul fiscal/IDNO
1006601000196
Adresa
2059,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Petricani nr.19
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 13:31:06
Ultima modificare
17.06.2025 13:35:12
MTender ID
Cod CPV
18530000-3
-
Cadouri şi recompense
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
9,312.50
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -