Descriere
Scară pliabilă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
MARELE STAT MAJOR AL ARMATEI NATIONALE
Codul fiscal/IDNO
1006601001263
Adresa
2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Hancesti sos. nr.84
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 13:20:11
Ultima modificare
17.06.2025 13:24:12
MTender ID
Cod CPV
44400000-4
-
Diverse produse fabricate şi articole conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
566.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -