Descriere
servicii foto-video
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI SOLONCENI
Codul fiscal/IDNO
1007601005589
Adresa
5434,
MOLDOVA,
s.Solonceni,
Rezina,
-
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 13:20:03
Ultima modificare
17.06.2025 13:24:09
MTender ID
Cod CPV
92100000-2
-
Servicii de cinematografie şi servicii video
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -