Descriere
Insecticid
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
SECRETARIATUL PARLAMENTULUI REPUBLICII MOLDOVA
Codul fiscal/IDNO
1006601003762
Adresa
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Stefan cel Mare si Sfant bd. nr.105
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 13:19:19
Ultima modificare
17.06.2025 13:36:56
MTender ID
Cod CPV
24450000-3
-
Produse agrochimice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,583.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -