Descriere
Mijloace speciale de protecție (suplimentar)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Administrația Națională a Penitenciarelor
Codul fiscal/IDNO
1006601001012
Adresa
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Nicolae Titulescu 35
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 13:13:09
Ultima modificare
20.06.2025 12:11:37
MTender ID
Cod CPV
35800000-2
-
Echipament individual şi de sprijin
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,508,224.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -