Descriere
Placuțe
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
SECRETARIATUL PARLAMENTULUI REPUBLICII MOLDOVA
Codul fiscal/IDNO
1006601003762
Adresa
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Stefan cel Mare si Sfant bd. nr.105
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 13:11:24
Ultima modificare
17.06.2025 13:14:38
MTender ID
Cod CPV
30190000-7
-
Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
583.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -