Descriere
Butelii cu apa
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI COTIUJENI
Codul fiscal/IDNO
1007601009211
Adresa
4722,
MOLDOVA,
s.Cotiujeni,
Briceni,
Independentei
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 09:13:20
Ultima modificare
17.06.2025 09:15:37
MTender ID
Cod CPV
15980000-1
-
Băuturi fără alcool
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
350.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -